EXCLUSIVE

EXCLUSIVE

EXCLUSIVE

Kişiye Özel Servisimiz hafta içi 10.00 ile 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

250,00 TL

SİZE AYRICALIKLI SEÇİM

My Best Look, size bulunduğunuz yerde özel seçim imkanı sunuyor. Size özel o gecede ya da davette giymek istediğiniz 3 elbiseyi seçip bizi arayın ve kişiye özel randevunuzu alın. Sizi uygun olduğunuz saat ve mekanda ziyaret ederek, elbiseleri denemenize ve final seçimi yapmanıza yardımcı olalım… Ve siz o gece ya da davete hayal ettiğiniz elbiseyi giyin…

EXCLUSIVE SERVİS KURALLARI

  • Kişiye Özel Servisimiz hafta içi 10.00 ile 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Kişiye Özel Servis ile denemek istediğiniz elbiseleri size kolaylık sağlamak için favori sepetinize atın ve sonra denemek üzere elbiselerin müsaitlik durumunu öğrenmek için bizi arayın.
  • Seçmiş olduğunuz elbiseler istemiş olduğunuz tarihte müsait ise, randevu oluşturup maksimum 3 elbise ile asistanımız sizi ziyaret eder.
  • Exclusive Servis ödemesi internet sitemizden yapılır, servis bedeli 125 TL’dir. Servis paketi alırken not kısmında telefonda anlaşmış olduğumuz tarih, saat ve adresinizi belirtmeyi unutmayınız.
  • Exclusive servis bitiminde beğendiğiniz elbisenin kiralama işlemi yerinizde gerçekleştirilir. Ödemeyi isterseniz nakit ile isterseniz kredi kartı işlemiyle yapabilirsiniz.
;